נעלי סאטן

נעלי סטאן

נעלי סאטן הן נעליים ביתיות ויוקרתיות היכולות להתאים לרגעים מיוחדים ומקומות מיוחדים. ניתן להזמין אותן עם מיתוג והן יכולות לשמש גם בתור מתנה אישית, וגם בתור כלי לצורך שיפור חווית הלקוח והמיתוג העסקי. הנעליים יכולות להשתלב בסט התארגנות לכלה.

נעלי סאטן מגיעות במבחר צבעים ומידות, וניתן להדפיס עליהן לוגו המשתלב בצורה יוקרתית עם העיצוב הכללי.

נעלי סאטן – מתנה לאירועים מיוחדים

אחד השימושים השכיחים של נעלי סאטן הוא בתור מתנה לכלה, ואפילו גם לשושבינה המלווה אותה ביום ההכנות לחתונה. זהו יום אותו הכלות אוהבות לקחת בצורה רגועה ולהפוך אותו לפינוק אינסופי. מקובל מאוד להעביר אותו בבית מלון, או בסלון כלות יוקרתי, ובו לקבל את כל הטיפולים וההכנות לקראת האירוע.

בוודאי שהכלה לא תסתובב כל היום על עקבים, את זה היא תשאיר לערב עצמו. זהו יום שבו היא רוצה להרגיש בנוחות מרבית ולאגור כוחות לקראת הערב, אך לא לוותר על המראה הזוהר. נעלי סאטן מביאות את הנוחות של ”נעלי בית“, אך את האלגנטיות והיוקרתיות של נעלי ערב. ניתן להדפיס עליהן BRIDE בכיתוב מוזהב ויוקרתי (או צבעים אחרים), וניתן אפילו להכין זוג לחברה עם הכיתוב BRIDEMADE.

אלו הם הפרטים הקטנים בעזרתם ניתן להעניק ליום את הצבע המיוחד שלו, לחזק את התחושה המיוחדת. ובסופו של דבר זהו זיכרון שנישאר אותך. ואם תרצי שיהיה מושלם, הזמינו גם חלוק סאטן תואם.

נעלי סאטן ממותגות

נעלי סאטן ממותגות יכולות להיות הדרך של העסק לפנק את לקוחותיו. זוהי יכולה להיות קבלת הפנים של מועדון הספא או סלון הכלות היוקרתי. לנעלי סאטן בעיצוב אישי ישנה אמירה של ”ברוכה הבאה“. הן משרות נינוחות ותחושה של שירות ברמה הגבוהה ביותר. וזוהי בהחלט החוויה שאתם רוצים להעניק ללקוחות שלכם.

כך תוכלו לחזק את המותג בדיוק בקרב קהל הלקוחות הנכון. זו תהיה מזכרת לאורחת המיוחדת שלכם, משהו להצטלם איתו וגם לספר לחברות. חווית לקוח טובה, ושיווק מפה לאוזן זה בדיוק מה שאתם צריכים בעסק, נעלי סאטן יסייעו להשיג את המטרה.

אפשר לעשות שימושים רבים בנעלי סאטן ממותגות, הן יכולות להשתלב בערכות פינוק וערכות שי. מתנה מעולה לחברות, לעובדות מוסרות, לקידום ויחסי ציבור ולשיפור חווית הלקוח.