5 רעיונות למסיבת רווקות

רעיונות למסיבת רווקות

מסיבת הרווקות היא לא סתם משהו שצריך לסמן עליו ’וי‘. אמנם עיקר תשומת הלב היא לחתונה עצמה, אך בכל זאת תרצו להשקיע במסיבת הרווקות. בפני עצמו זהו אירוע מרגש מאוד, והזדמנות עבור הכלה המיועדת לחגוג בסביבה האינטימית של החברות הקרובות. לא צריך הרבה תקציב, וזה הרבה יותר פשוט ממה שנראה לכן. הרשו לנו להציע לכן 5 רעיונות מדליקים למסיבת רווקות.

רעיונות מדליקים למסיבת רווקות

מסיבת רווקות ביאכטה – בקלות ניתן למצוא יאכטה להשכרה, ישנם מפעילים רבים המציעים יאכטות לאירועים. הם יוכלו לקחת אתכן להפלגה יפה ונעימה בחופי הים התיכון. מסיבה של 10-20 בנות יכולה להיות אידאלית עבור יאכטה, אך ניתן למצוא גם יאכטות גדולות. מוזיקה, אלכוהול והפעלות בלב ים. בהחלט חוויה יוצאת דופן ומרגשת.

סדנה רוחנית בטבע – ישנן סדנאות רבות המציעות פעילויות רוחניות בטבע עבור קבוצות, וזה באמת יכול להיות רעיון מדליק ולא שגרתי. סדנאות שכאלו יכולות אפילו לכלול לינה ולהיות במקומות אטרקטיביים בטבע ובמדבר. בסדנאות אלו ניתן למצוא פעילויות שונות המחברות אותנו לטבע ולעצמינו, ויש בהן הרבה ערך מוסף. חשוב לציין שלא כולם יתחברו לפעילויות אלו, לכן הן בדרך מתאימות למסיבות קטנות של מעגל חברות like minded בנושא.

ארוחה עם שף פרטי – אם אתן מחפשות רעיונות למסיבת רווקות, ארוחה יכולה להיות רעיון טוב אבל כדאי משהו קצת יותר יצירתי מלצאת למסעדה. טובה ככל שתהיה המסעדה, אין זה משתווה לחוויה של ארוחה עם שף פרטי. מעבר לסגנון הבישול שבוודאי תוכלו לבחור, ישנם שפים רבים המעניקים שירותי שף פרטי, אך חלקם מכינים תכניות מיוחדות למסיבת רווקות. אלו הם המומלצים ביותר.

אמן חושים – ישנם הרבה דברים שאפשר לעשות כאשר מחפשים רעיונות למסיבת רווקות, אך אם יש משהו שאנו תמיד רוצות לעשות זה לצחוק וליהנות. אמן חושים למסיבת רווקות הוא דרך מעולה לחגוג את המאורע. אמני חושים בימינו עורכים מופע מדליק ומשלבים בו הרבה מאוד הומור. זוהי בהחלט חוויה שכולן יכולות ליהנות ממנה.

מלכת דראג – אם אתן בעניין של צחוקים וטירוף מוחלט שעובר את כל הגבולות, אבל שומר על הטעם הטוב אתן יכולות לבדוק את האפשרות של מסיבת רווקות עם מלכת דראג. בפועל מדובר במופע סטנד אפ קורע מצחוק, עם משחקים והפעלות. וישנן תכניות מיוחדות המתאימות למסיבת רווקות.

מתנה למסיבת רווקות

ישנם הרבה רעיונות למסיבת רווקות, אך זכרו כי תמיד חשוב לייחד את האירוע. כלומר אינכן רוצות שזו תהיה סתם מסיבה. חשוב שכל הקונספט של האירוע ידגיש את מטרת ההתכנסות של הבנות. ניתן לעשות זאת באמצעות הפעלות מיוחדות, ברכות ומצגות. אך כדאי מאוד להביא אביזרים מיוחדים ואף מתנות לכלה. לא סתם מתנות, אלא משהו שקשור באופן ישיר לחתונה ויכול להיות אפילו שימושי בחתונה עצמה כמו למשל הלבשה תחתונה או בייבידול לכלה.