4 רעיונות למתנה לכלה

מתנה לכלה

כאשר החברה הכי טובה מתקשרת להגיד לך שהיא מתחנת, את מייד מבינה שזהו רגע מרגש עבורה. ואם את הראשונה שהיא התקשרה לספר לה, אז כנראה שהחברות שלכן חשובה לה. והיא בוודאי מצפה שתהיי שם לידה ברגעים המרגשים, ואולי גם תארגני את מסיבת הרווקות.

לפני שאת חושבת על כמה לרשום על הצ‘ק, תזכרי שמתנה לכלה צריכה לבטא גם החברות והאינטימיות של החברות. וזה דווקא לא עולה הרבה כסף. ישנן מתנות רבות המתאימות בתור מתנה לכלה ומשתלבות היטב בקונטקסט של מסיבת הרווקות והחתונה המתקרבת. והן ממש לא יקרות.

רעיונות מדליקים למתנה לכלה

הלבשה תחתונה – הלבשה תחתונה היא תמיד מתנה מדליקה וגם שימושית. הרי כולנו משתמשות בהלבשה תחתונה. ולפעמים נשים לא מפנקות את עצמן במשהו איכותי ומסעיר, אבל הן בהחלט שמחות לקבל זאת במתנה. מתנה לכלה מסוג זה היא מתנה שמראש יש בה אמירה יותר אינטימית. זוהי אינה המתנה שנותנים סתם כך לאיזו קולגה בעבודה שחוגגת יום הולדת או קיבלה קידום בעבודה. זוהי מתנה שמעניקים לחברות הקרובות, ולכן בהחלט מתאימה בתור מתנה לקראת החתונה.

מתנה שכזו יכולה להיות שימושית בכל ימות השנה, ובהקשר של החתונה זו יכולה להיות ההלבשה התחתונה שהכלה תלבש מתחת לשמלת החתונה, וההלבשה התחתונה הסקסית עבר ליל הכלולות. יש שפע של אפשרויות מדליקות וזה בהחלט מתנה שתהיה מרגשת במסיבת הרווקות שאתן מתכננות לכלה.

חלוק לכלה – גם חלוק לכלה יכול להיות מתנה נהדרת עבור הכלה. אם מישהי מהחברות כבר התחתנה, היא בוודאי מכירה את הרגעים הללו שלפני החתונה. את הרגעים שהיא יושבת בסלון הכלות ומוקפת בכל מיני מעצבי שיער, מאפרות ואנשים שמטפלים בה ומכינים אותה לקראת האירוע. זהו הזמן להירגע, עם חלוק נוח או בייבידול. ואם כבר מביאים מתנה לכלה, לא לשכוח גם חלוק תואם למלווה. אל תסתפקו במה שיש בחנויות, תנו לו ייחוד עבור האירוע. אפשר להזמין לכלה חלוק עם הכיתוב BRIDE רקום מאחור, וכך יהיה ברור לכולם מי הנסיכה היום.

תיק איפור – עוד רעיון מדליק עבור מתנה לכלה הוא תיק איפור. בוודאי במהלך הערב, בין מנת הביניים לרחבת הריקודים והנשיקות עם כולם, מגיע גם הרגע שצריך ללכת לשירותים ולתקן את האיפור. תיק איפור עם הכיתוב BRIDE הוא מתנה קטנה ומדליקה לאירוע. הוא כמובן יכול לשמש את הכלה גם בימים שלאחר החתונה, הרי תיק איפור הוא תמיד דבר שימושי. כך הוא גם יהיה מזכרת מהאירוע. ואל תשכחו לפנק גם את השושבינות בתיק תואם. גם הן צריכות להרגיש מיוחדות.

כרית לטבעת נישואין – אולי אחד הדברים החמודים ביותר שניתן להעניק לכלה. כרית לטבעת נישואין מהווה מצע מדליק להגיש עליו את הטבעת. ולמה זו מתנה לכלה ולא מתנה לחתן שמביא את הטבעת? טוב בתור מי שמתחתנת את כבר אמורה להכיר את הגברים, הם לא חושבים על הפרטים הקטנים. מבחינתם אפשר פשוט לשלוף את הטבעת מהכיס כאילו מדובר במפתחות הרכב. כרית תאפשר הצגה מכובדת ויוקרתית המכבדת את המעמד המיוחד הזה.