שדרגי את המראה עם ביריות לכלה

בירית לכלה

יום החתונה שלך הוא אחד הימים המיוחדים בחייך, וכמו כל כלה את רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך. ויש לציין כי אין מדובר אך ורק בנראות חיצונית, אלא גם הרגשה פנימית. מה שאת מרגישה בפנים ישתקף החוצה. אחת הדרכים לשדרג את המראה, וגם את התחושה, היא על ידי הוספת בירית חתונה מהממת למראה שלך.

ביריות לחתונה היו חלק מסורתי מאופנת הכלות במשך מאות שנים, וכיום יש הרבה סגנונות שונים לבחירה. בעבר היה להן תפקיד של ממש, כאמצעי להחזיק את הגרביים. אך מאז המצאת החומרים האלסטיים, הן ממלאות רק תפקיד עיצובי וסמלי; אך יש לומר סמליות רבה ואלגנטית עם רמיזות שובבות.

כדאי מאוד לשלב ביריות לכלה, ואת יכולה לבחור אותן על פי הסגנון האישי שלך. כמובן שצבע לבן, על גווניו השונים הוא הצבע השולט, על מנת להתאים לשמלה. אך את יכולה לבחור את  הסגנון העיצובי של הביריות.

בירית לכלה
בירית לכלה

כיצד לובשים את הבירית

נכון, בימינו ביריות הן אינן דבר מובן מאליו. איננו נוהגות להשתמש בביריות בחיי היום יום, ולמעשה זוהי עוד סיבה מדוע להשתמש בהן בחתונה. ביריות לכלה הן עוד כלי המבדל את יום החתונה מימים אחרים. אך מכיוון שאיננו רגילות להשתמש בהן, אנו לא תמיד בטוחות מהי הצורה הנכונה.

באופן כללי נהוג ללבוש את הבירית מעל הברך. זהו החלק הצר יותר של הירכיים, והיתרון הוא שלא תרגישי ההתחככות של הבירית ברגל השנייה בזמן שאת הולכת או רוקדת. ואם יש לך שסע בשמלה, זוהי בדיוק הנקודה בה השסע יחשוף את הבירית. תוכלי לנסות, ולראות מהי הנקודה הנוחה ביותר עבורך.

ביריות לכלהעיצובי תחרה

כאשר את בוחרת בירית תחרה, יש להתאים את צבע הבירית לשמלה, והיא כמובן שמלה לבנה. אך אין זה אומר שעל הבירית להיות בצבע זהה לצבע השמלה. ניתן למשל לבחור בירית בעלת צבע יותר קרמי, או אולי נגיעות עדינות מאוד של ורוד או כחול. משהו שמעט יבלוט, אך ישתלב בטבעיות עם צבע השמלה ויעניק מעט יותר עומק למראה הכללי.

ישנן גם ביריות לכלה בעלות נוכחות גדולה יותר. אלו הן ביריות מעוטרות המוסיפות מראה קצת יותר זוהר. הן מעוטרות בסרטים, תחרה ססגונית ולעתים קישוטי קריסטלים עדינים המוסיפים להן ברק מנצנץ. כך ניתן לשמור על המראה העדין והסולידי של הכלה, אך לתת לו טאץ‘ קצת יותר מתוחכם.

לסיכום, ביריות לכלה הן פרט קטן אך משמעותי שיכול להעצים את המראה הכללי של הכלה ביום חתונתה. בין אם את בוחרת בירית תחרה, בירית מעוטרת או אפילו בירית לא מסורתית, חשוב לקחת בחשבון את השמלה והסגנון האישי שלך בעת בחירתך. בירית לחתונה היא אביזר יפהפה ובעל מראה נצחי.