מתנה למסיבת רווקות

פיגמה לכלה ולמלוות 2

במסיבת רווקות ישנם שני דברים שאתן חוגגות. החגיגה המרכזית היא החתונה, הפרידה מחיי הרווקות. אך לא ניתן להפריד זאת מהחגיגה של החברות האינטימית. אתן החברות מלוות את הכלה באחד הרגעים המשמעותיים ביותר בחייה, והיא באמת צריכה אתכן עכשיו. מתנה למסיבת רווקות היא אינה עוד מתנה ליום הולדת או אירוע אחר; זוהי מתנה שצריכה לבוא בקונטקסט המתאים ומתאימה למעמד המיוחד.

מתנה למסיבת רווקות היא אינה מתונה לחתונה, אתן יכולות לשמור את השייקים או המזומנים בארנק. כאן צריך משהו שיש בו יותר משמעות ואמירה אישית הקשורה לחתונה. לכן מתנה למסיבת רווקות יכולה להיות ערכת שי אשר תשמש את הכלה ותלווה אותה לקראת החתונה.

מקובל מאוד ביום החתונה לשבת בסלון כלות, או אפילו בית מלון ושם ליהנות מיום של טיפולי יופי ועוד טיפולים נעימים שיביאו את הכלה בהרגשה טובה אל החתונה. זהו יום שצריך להיות כולו כיף ורגוע. לכן תוכלו להכין לכלה מתנה הכוללת חלוק בהדפסה אישית, ואולי גם נעלי סאטן נוחות. איתם היא תוכל להסתובב בנוחות וקלילות, בעודה עוברת טיפולי יופי ופינוק. הקפידו על משהו איכותי שמתאים גם לצילומי מזכרת באותו היום.

להעניק אופי למסיבת הרווקות

מסיבת חברות היא לא סתם מפגש חברות. חשוב להעניק לו אופי וצבע המייחדים אותו מימים אחרים. בחורות יצירתיות מכינות תכנית אמנותית עם הפעלות מעניינות וזה באמת נחמד. אחרות עשויות להזמין הפעלה מיוחדת למסיבה, גם זה בסדר. אך חשוב להשקיע בכל הפרטים הקטנים על מנת לבנות את האווירה, אתן צריכות גם אביזרים ורצוי בעיקר תלבושות. תלבושות מעניינות יכולות להתאים בתור מתנה למסיבות רווקות ממנה ייהנו כל המשתתפות. זה יכול להשתלב עם כל סוג של הפעלה ולהעניק לאירוע את האווירה המיוחדת שאתן מחפשות.

ניתן להזמין פיג‘מות במיתוג אישי, ולהדפיס עליהן מה שתרצו, וכך תוכלו לערוך את המסיבה באווירה מדליקה של מסיבת פיג‘מות. אפשר גם לקחת את הבנות ליום כיף בספא, ולהגיע עם חלוקים אלגנטיים במיתוג אישי, גם זה רעיון מדליק למסיבת רווקות.

מסיבת רווקות מוצלחת תיתן לכלה פרידה מחיי הרווקות ותכין אותה לכניסה לחיי הזוגיות והמשפחה.