מארז לכלה

חלוקי סטאן 2

מארז לכלה יכול להיות מתנה מושלמת עבור החתונה. זהו סוג של מתנה שהכלה תשמח לקבל מחברותיה הקרובות או קולגות לעבודה. זוהי לא חייבת להיות מתנת החתונה, זוהי יכולה להיות גם מתנה למסיבת הרווקות. זהו יכול להיות גם מארז עבור סלוני כלות ועסקים בתחום הרוצים לפנק את לקוחותיהן.

מארז לכלה הוא מארז שצריך לבטא אמירה אישית והתאמה לאופי האירוע. זוהי הדרך שלכם להגיד לכלה כמה שהיא חשובה עבורכם, וכמה אתם מתרגשים ביום שמחתה. רצוי כמובן מארז לכלה עם פריטים במיתוג אישי, וכדאי לחשוב על דברים שיהיו שימושים ביום ההכנה לחתונה, האירוע עצמו וליל הכלולות.

שימו לב כי מקובל מאוד להעניק מארז לכלה הלוקח בחשבון גם את השושבינה. השושבינה בימינו היא מלווה לכלה. זוהי בדרך כלל חברה קרובה הנמצאת עם הכלה בכל הרגעים המרגשים של ההכנות לחתונה, וגם היא ראויה לכבוד. לכן זוהי גם הזדמנות לפנק אותה.

מה שמים במארז לכלה

אין חוקים לגבי מה אפשר לשים, אתם יכולים לשים כל דבר שנראה לכם מתאים. אבל ישנם כמה פריטים שהתגלו כשימושיים מאוד ולכן גם הפכו לטרנדים מאוד. המחשבה כאן היא לפנק את הכלה ולגרום לה להרגיש בנוח בשעות בהן היא מתפנקת ומתארגנת לקראת החתונה.

מסיבה זו מקובל מאוד להעניק לה חלוק ונעלי בית בעלי אופי אלגנטי. תוכלו להשתמש בנעלי סאטן וחלוק סאטן או חלוק קטיפה. הרעיון כאן הוא לשמור על נוחות מקסימלית, אך מבלי לאבד את המראה האלגנטי והיוקרתי. הרי בכל זאת תרצו שתרגיש כמו נסיכה. וסביר להניח שבמהלך היום תרצה להצטלם עוד לפני שלבשה את שמלת הכלה. לכן בעזרת אביזרים אלו היא תוכל גם להצטלם ולהיראות מושקעת ומטופחת עוד בשלב ההכנות.

אבל באמת שהשמיים הם הגבול ואתם יכולים לשים במארז לכלה דברים נוספים אשר יאפשרו לכלה להתפנק וגם ישמחו אותה. למשל ניתן להוסיף הלבשה תחתונה לכלה, הינומה ואפילו תכשיטים לכלה ואולי גם מוצרי קוסמטיקה.

מארז לסלוני כלות

סלוני כלות יוקרתיים יכולים להזמין מארזי כלה במיתוג אישי. זוהי יכולה להיות מתנה מרגשת מסלון הכלות עבור הכלה שבה הם מטפלים. כך הם יוכלו לגרום לה להרגיש מיוחדת ולדעת שהיא מטופלת בידיים הנכונות. כך תוכלו להראות שאצלכם חושבים על הנוחיות של הכלה וכל הפרטים הקטנים.