בייבידול לכלה – האושר הקטן לפני הרגע הגדול

בייבידול

בייבידול לכלה הוא אחת המתנות המבוקשות ביותר עבור כלות. אבל מה בכלל קשור בגד תחתון המזוהה עם האינטימיות של הבית לאירוע החתונה?

הרבה קלישאות נאמרו על המעמד המרגש של החתונה. אבל איך שלא נסתכל על זה, זהו תמיד אירוע משמעותי בחיים ובאופן טבעי מרגש מאוד. אבל אין צורך לטחון את הדברים הללו שוב, מהרגע שהחתונה עומדת על הפרק, כבר מרגישים את ההתרגשות בבטן. וזוהי תחושה שקשה לתאר במילים.

עוד מתקופות קדומות היה דגש גדול על הכנת הכלה לחתונה, וגם היום זה נמשך אך בצורה יותר מודרנית. מצד אחד יש בחתונה מסורות עתיקות, כמו הטבילה במקווה לפני החופה, אך מצד שני גם דברים הנוגעים למראה החיצוני והתחושה האישית. המטרה של הכל זה להכין את הכלה לחתונה, הן מבחינה הלכתית והן מבחינה אישית.

אז איפה בדיוק מגיע הקטע של הבייבידול לכלה?

השאיפה היא שהכלה תגיע לחתונה רגועה ושמחה, וכאשר היא נראית במיטבה. מהנעליים, דרך השמלה ועד התסרוקת והשיער. בפועל הכלה עוברת יום של פינוק, אולי בסלון הכלות ואולי במקום אחר. זהו יום שבו היא יכולה לשבת בנינוחות, ואולי גם ליהנות מטיפול ספא מרגיע. ובמהלך היום יטפלו בתסרוקת, בתלבושת, באיפור וכל מה שצריך בשביל שתיראה ’מיליון דולר‘.

וכמובן שהיום הזה הוא חלק מהזיכרונות שהכלה תיקח איתה גם בעוד שנים ארוכות. וזה אומר שגם תעשו בו תמונות רבות. אמנם את השמלה הכלה תלבש רק בשעות הסמוכות לאירוע, אך היא בוודאי תרצה להיראות במיטבה ולהרגיש בנוח בכל אותם רגעי ההכנה. וכאן בייבי דול נכנס לתמונה.

רק דמיינו את הסיטואציה שבה הכלה יושבת לה בנינוחות בסלון הכלות או בבית המלון, ונהנית מכל טיפולי היופי. היא בוודאי לא תרצה להיראות עם איזה טרנינג מהסוג שלובשים כאשר לוקחים את הכלב להליכה קצרצרה בחצר של הבניין בשש בבוקר… אמנם היא תרצה משהו נוח וקליל, אך יחד עם זאת אלגנטי ומכובד. ומה יכול להתאים יותר מאשר בייבדול לכלה.

בייבידול הוא פריט נוח היושב בקלילות על הגוף. הוא אינו מפריע לכל טיפולי היופי, ויחד עם זאת יש לו מראה אלגנטי וזוהר. והוא כמובן מצטלם נהדר.

בייבדול לכלה ולשושבינה

אמנם עיקר תשומת הלב היא לכלה, אך ישנה עוד אורחת חשובה שמלווה את הכלה בכל אותם הרגעים, ומעניקה לה עזרה ותמיכה נפשית. זוהי השושבינה, בדרך כלל חברה קרובה או בת משפחה. וגם אותה נהוג להזמין להתייפות לקראת האירוע. וזה בהחלט מדליק שלשתיהן יש בייבדול לכלה ולשושבינה.

למעשה סלוני כלות רבים נהוגים אפילו להעניק ללקוחותיהן במתנה שי צנוע הכולל בייבידול לכלה, ועוד כמה פריטים נוחים ויפים להשלים את המראה ואת התחושה.

ביבידול לכלה, גם לרגעים שאחרי

ביבידול הוא פריט לבוש אינטימי בעל מראה אלגנטי וזוהר. בדרך כלל עשוי מבדי סאטן בעלי מראה יוקרתי ומבריק, ויכול להגיע במבחר צבעים. ובדרך כלל גם מעוטר בתחרה יוקרתית המעניקה לו מראש נשי עדין ומושלם.  זהו בגד שתוכלי להשתמש בו גם אחרי החתונה, והוא בהחלט יכול להיות נוח ושימושי לרגעים האינטימיים של ליל הכלולות.